ניקוי משרדים

ניקוי משרדים

המשרד – האם הוא רק מקום העבודה?

המשרד הוא הבית השני או החלופי שלנו. המשרד הוא המסגרות החברתיות הכי אינטימיות שלנו ועובדה שרובינו מבלים במשרד לפחות כמו בבית שלנו, לפעמים יותר.

המשרד הוא המקום שבו אנו וכל אחד מעובדינו מביאים לידי ביטוי באופן המובהק והמקצועי ביותר את ה “אני” הגשמי והרוחני שלנו, במשרד אנו מצפים מהעובדים שלנו הציג את הכישורים שלהם בכדי לקדם את העסק שלנו.

בעבור זה השקעתם משאבים רבים ויקרים שנועדו ליצור ולקיים סביבת עבודה נעימה:

השקעתם בעיצוב המשרד, רכשתם ריהוט מרשים ונוח, פינקתם את העובדים בעיצוב המטבח וחדרי השירותים. ויצרתם באמצעות העיצוב שפה ותרבות ארגונית שתעיד על אופיו של העסק.

כיצד תשמר על כל ההשקעה הזאת?  באמצעות בניית תוכנית שירותי ניקיון שיטתית, ומוקפדת ומקצוענית.

 

איזה סוג שירות ניקיון מתאים למשרד?

לפי גודלו של המשרד נדע האם יש להסתפק בניקיון בשעות הערב בלבד או האם גם נכון “לחזק” בשירות ניקיון במהלך יום הפעילות . כך או אחרת מטרתכם להתחיל בבוקר את יום הפעילות במשרד, כאשר המשרד נקי  ומצוחצח  בכל חלקיו – החל מדלפק קבלה ,דרך המשרדים ועמדות העבודה, חדרי הישיבות, המטבח וחדרי השירותים.

 

לוחות הזמנים ותכנית שירות:

אנחנו נבנה עבורכם את תוכנית השירות המושלמת. למשל: ניקיון משרדים המגיע לרמת המשרד הבודד נשאף לבצע בסוף יום העבודה ובשעות הערב כאשר הרוב המוחלט של עובדי המשרד סיימו את העבודה כך נוכל  לטאטא, לשטוף לשאוב ,לנקות את שולחנות המשרד והמכשירים האלקטרונים ללא “הפרעה”  הדדית. העקרון המנחה הוא שזמן שווה כסף ולכן יש להכין תכנית שירות יעילה וחכמה, שמתיחסת לכל לכל יום בשבו.

צרו קשר לפרטים

חייגו 074-7660467 או מלאו פרטים

קבלו הצעת מחיר

חייגו או השאירו פרטים 074-7660-467 ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם